Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quad right Manifestor
Witajcie,
jestem nowa na forum i chciałabym się w tym miejscu przywitać oraz pokrótce przedstawić Smile
Jestem Manifestorem (typ Inicjator wg. 64keys) o profilu 1/3 z pojedynczą definicją i autorytetem emocjonalnym. Jestem też osobą tzw. quad right, a więc 100-procentowym "prawopółkulowcem" i przyznam, że jest to temat, który interesuje mnie szczególnie. Czy znajdę tutaj inne osoby podobne do mnie? A może wspaniałych i wyrozumiałych "lewopólkulowców" z którymi bedziemy mogli wymieniać się doświadczeniami?
Informacji na ten temat w internecie jest niewiele, choć zeszłam już do poziomu tłumaczenia sobie w translatorze stron z hiszpańskiego. Może ktoś z Was ma zebrane jakieś większe zasoby?
Przyznaję, że forma komunikowania się z ludźmi przez internet nie jest dla mnie łatwa, szczerze mówiąc pytań i wątków, które chciałabym podjąć jest tak wiele, że w momencie w którym to piszę mam wrażenie, że w nich tonę, dlatego poprzestaję na tym krótkim wstępie i chętnie zobaczę co z tego wyniknie- tak naprawdę szukam kontaktu z ludźmi o podobnej otwartości, a którzy być może eksperymentują z Human Design dłużej. Być może innych Manifestorów. Być może Projektorów lub Generatorów Manifestujących (zauważyłam, że tymi typami lubię się w życiu otaczać Wink ). A może jeszcze innych osób, z którymi rozmowy będą katalizatorami kolejnych pięknych "aha!"momentów Smile

Pozdrawiam Was ciepło,
Manifestor sukcesywnie i uparcie wychodzący z roli Super-Generatora
Odpowiedz
Ciekawe… Proponuję założyć/przkopiować ten wątek też do pierwszego, ogólnego tematu forum. Można by tak zebrać więcej odniesień, doświadczeń i opinii. Wątek Quad right / czterech strzałek Zmiennych ustawionych w prawo na wykresie Bodygraph pewnie dotyczy wszystkich Typów Energetycznych HD.
Odpowiedz
(02-07-2022, 10:14 AM)Piotr napisał(a): Ciekawe… Proponuję założyć/przkopiować ten wątek też do pierwszego, ogólnego tematu forum. Można by tak zebrać więcej odniesień, doświadczeń i opinii. Wątek Quad right / czterech strzałek Zmiennych ustawionych w prawo na wykresie Bodygraph pewnie dotyczy wszystkich Typów Energetycznych HD.

Dzięki, słuszna uwaga Wink Tak też zrobiłam, dodając również kilka linków Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości