Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quad right
#1
*za radą Administratora forum dodaję też ten wątek w dziale ogólnym

Witajcie,
jestem nowa na forum i chciałabym się w tym miejscu przywitać oraz pokrótce przedstawić [Obrazek: smile.png]
Jestem Manifestorem (typ Inicjator wg. 64keys) o profilu 1/3 z pojedynczą definicją i autorytetem emocjonalnym. Jestem też osobą tzw. quad right, a więc 100-procentowym "prawopółkulowcem" i przyznam, że jest to temat, który interesuje mnie szczególnie. Czy znajdę tutaj inne osoby podobne do mnie? A może wspaniałych i wyrozumiałych "lewopólkulowców" z którymi bedziemy mogli wymieniać się doświadczeniami?
Informacji na ten temat w internecie jest niewiele, choć zeszłam już do poziomu tłumaczenia sobie w translatorze stron z hiszpańskiego. Może ktoś z Was ma zebrane jakieś większe zasoby?
Przyznaję, że forma komunikowania się z ludźmi przez internet nie jest dla mnie łatwa, szczerze mówiąc pytań i wątków, które chciałabym podjąć jest tak wiele, że w momencie w którym to piszę mam wrażenie, że w nich tonę, dlatego poprzestaję na tym krótkim wstępie i chętnie zobaczę co z tego wyniknie- tak naprawdę szukam kontaktu z ludźmi o podobnej otwartości, a którzy być może eksperymentują z Human Design dłużej. Być może innych Manifestorów. Być może Projektorów lub Generatorów Manifestujących (zauważyłam, że tymi typami lubię się w życiu otaczać [Obrazek: wink.png] ). A może jeszcze innych osób, z którymi rozmowy będą katalizatorami kolejnych pięknych "aha!"momentów [Obrazek: smile.png]

Tutaj kilka linków dotyczących Quad right, które udało mi się odnaleźć w sieci (być może kogoś angielski jest lepszy od mojego i wyniesie z tego więcej- super jeśli podzielisz się spostrzeżeniami!)

- http://www.alexaallen.com/quad-facts/
- https://breyton.design/rightness-lecture-2021

 I dwie rozmowy pana quad right z panią quad left:

- https://podcasts.apple.com/us/podcast/an...0510289632
- https://podcasts.apple.com/us/podcast/an...0512953086
Pozdrawiam Was ciepło,
Manifestor sukcesywnie i uparcie wychodzący z roli Super-Generatora
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości